POKROČILÝ PISTOLOVÝ KURZ LEVEL 2

Kurz L2 pistole je určen především pro účastníky, kteří úspěšně a bez potíží zvládli obsah kurzu L1 pistole. Tento kurz je volným pokračováním a plynule navazuje na techniky z prvního kurzu. Dále je tento kurz vhodný pro všechny ty, kteří již nějaký základní pistolový kurz v minulosti prodělali. Ovšem toto je na osobním zvážení a vzájemné domluvě, protože kurz je zaměřen na pokročilejší techniky sebeobrany s krátkou kulovou zbraní. V případě registrace očekáváme znalosti jako (střelba pravou/levou rukou, perfektně zvládnutá pozice SUL, polohy klek, leh na břiše/zádech, znalost odstraňování závad, znalost střelby za pohybu vpřed/vzad atp.).

V průběhu celého kurz je vyžadována středně těžká forma fyzické zátěže (budou zde např. situace se střelbou bez sluchátek, zvedání břemen, odnos břemen/kolegy, kliky atp.).
Před registrací se poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Cena kurzu je 1.000 Kč/osoba (v ceně je pronájem střelnice, poplatek správci střelnice, pronájem hardoxových torzo terčů, pronájem střeleckých zábran atp.).

V čase od 09-18 hodin, na venkovní střelnici u Velké Bíteše.

S sebou krátkou kulovou zbraň idealně ráže 9x19 mm, min. 300 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici. Pouzdro na zbraň, ideálně boční opaskové, opaskovou sumku na zásobník a min. 2 ideálně 3 zásobníky. Pevnou obuv, dlouhé taktické nebo civilní kalhoty, střelecké ochranné brýle, sluchátka nebo špunty. Jídlo a pití, doporučujeme si vzít náhradní oblečení.

Oproti kurzu L1 pistole
Minimálně první polovina kurzu L2 pistole bude vedena ze skrytého nošení, dále budete potřebovat vlastní svítilnu, popřípadě možno zapůjčit.

Certifikát zasíláme pouze na požádání a to pouze po úspěšném absolvování kurzu. Nezapomeňte, že není důležitý cár papíru, který vysí u vás "hrdě" na zdi, ale to co jste se opravdu naučili!

Krátký průřez obsahu kurzu L2 pistole
-rychlá rekapitulace se zátěží z kurzu L1
-zásady skrytého nošení
-změna střeleckého gardu
-odstraňování závad v levém gardu
-střelba ze zastávek ve spolupráci s další osobou
-střelba za překážkou
-vstup do budovy, zásady krájení
-odstraňování závad jednou rukou
-pokrytí a odtah, odnos raněné osoby
-odvlečení oslepené osoby
-boj na extrémně krátkou vzdálenost
-využití SULka v boji na extrémně krátkou vzdálenost
-základy odzbrojení útočníka o zbraň
-reakce na útočníka v kině, autě
-střelba se svítilnou
...a mnohem více