ZÁKLADNÍ PISTOLOVÝ KURZ LEVEL 1

Kurz L1 pistole je určen především pro čerstvé držitele zbrojních průkazů a středně pokročilé jedince, kteří se rozhodli pokračovat ve svém zdokonalování v zacházení se zbraní v civilním obraném pojetí střelby. Také těm, kteří doposud neměli možnost uceleného výcviku.

Cílem kurzu je předat účastníkům podněty a zkušenosti pro vlastní obranu s krátkou zbraní. Obsah kurzu je poměrně široký a to z důvodu, aby si na své přišli jak úplní začátečníci, tak i středně pokročilý jedinci. Začátečníkům je vždy doporučováno si kurz minimálně jednou zopakovat.

Kurz L1 pistole je základním stavebním kamenem pro další kurzy jako L2 - L4. V průběhu celého kurz je vyžadována lehká až středně těžká forma fyzické zátěže (kliky, odstrky, údery na tělo atp.). Před registrací se poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Cena kurzu je 1.000 Kč/osoba (v ceně je pronájem střelnice, poplatek správci střelnice, pronájem hardoxových torzo terčů, pronájem střeleckých zábran atp.).

V čase od 09-18 hodin, na venkovní střelnici u Velké Bíteše.

S sebou krátkou kulovou zbraň ideálně ráže 9x19 mm, min. 250 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici. Pouzdro na zbraň, ideálně boční opaskové, opaskovou sumku na zásobník a min. 2 zásobníky. Pevnou obuv, dlouhé taktické nebo civilní kalhoty, střelecké ochranné brýle, sluchátka nebo špunty. Jídlo a pití, doporučujeme si vzít i náhradní oblečení.

Certifikát zasíláme pouze na požádání a to pouze po úspěšném absolvování kurzu. Nezapomeňte, že není důležitý cár papíru, který vysí u vás "hrdě" na zdi, ale to co jste se opravdu naučili!

Krátký průřez obsahu kurzu L1 pistole
-bezpečná manipulace se zbraní
-postoj s napíchnutím na útočníka
-pohyb se zbraní v davu s napíchnutím na útočníka
-nabití, vybití zbraně
-práce se spouští
-vynucené, taktické přebití
-střelba pravou i levou rukou
-střelba na různé vzdálenosti
-střelecké pozice a SULko
-skryté střelecké pozice a komunikace s agresorem
-střelecké polohy, klek, leh na břiše/zádech
-střelecké polohy pod překážkou, střelba z pravého/levého ramene
-přenesení palby na více cílů
-střelba na různé zóny útočníka
-střelba po otočce/vyhodnocení útočníka
-odstraňování závad, 5 základních závad
-odstraňování závad pod stresem
...a mnohem více