KOMBINOVANÝ PUŠKOVÝ KURZ LEVEL 3

Kurz L3 puška je určen především pro pokročilejší účastníky, kteří se rozhodli pokračovat ve svém zdokonalování v ovládání dlouhé zbraně v civilním obraném pojetí střelby. Kurz L3 puška není v žádném případě základním kurzem pro ovládání dlouhé zbraně, ale spíše pokročilou nástavbou a je velmi žádoucí, aby účastníci měli za sebou minimálně úspěšně prodělaný náš kurz L1 pistole. Dále je tento kurz vhodný pro všechny, kteří již nějaký základní puškový, ale i pistolový kurz v minulosti prodělali a hledají pokročilejší formu výcviku. V kurzu L3 puška je skloubeno ovládání dlouhé primární, ale i krátké sekundární zbraně.

V průběhu celého kurz je vyžadována středně těžká forma fyzické zátěže (budou zde např. situace se střelbou bez sluchátek, zvedání břemen, odnos břemen/kolegy, kliky atp.).
Před registrací se poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Cena kurzu je 1.000 Kč/osoba (v ceně je pronájem střelnice, poplatek správci střelnice, pronájem hardoxových torzo terčů, pronájem střeleckých zábran atp.).

V čase od 09-18 hodin, na venkovní střelnici u Velké Bíteše.

S sebou dlouhou kulovou zbraň, min. 350 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici. Popruh na zbraň, ideálně jednobodový, sumky na zásobníky nebo chest rig, nosič plátů atp. a min. 3 zásobníky. Dále si vemte krátkou kulovou zbraň idealně ráže 9x19 mm, min. 50 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici.

Pouzdro na krátkou kulovou zbraň, ideálně stehenní nebo klasické opaskové, toto je závislé dle vlastního ustrojení. Pouzdro volte tak, aby bylo možno tasit sekundární zbraň, sumku na zásobník a min. 2 zásobníky. Pevnou obuv, dlouhé taktické nebo civilní kalhoty, střelecké ochranné brýle, sluchátka nebo špunty. Jídlo a pití, doporučujeme si vzít náhradní oblečení.

Certifikát zasíláme pouze na požádání a to pouze po úspěšném absolvování kurzu. Nezapomeňte, že není důležitý cár papíru, který vysí u vás "hrdě" na zdi, ale to co jste se opravdu naučili!

Krátký průřez obsahu kurzu L3 puška
-úchop zbraně a práce s pojistkou
-vynucené a taktické přebití, odstraňování závad
-přesné střelecké pozice
-změna střeleckého gardu
-střelba ze zastávek a teamová spolupráce
-střelba za překážkou, vstup do budovy a zásady krájení
-střelba a ovládání zbraně jednou rukou
-pokrytí a odtah raněné osoby
-transit aneb přechod z primární na sekundární zbraň
-pokročilá teamová střelba
...a mnohem více