ATYPICKÝ BROKOVNICOVÝ KURZ LEVEL 4

Kurz L4 brokovnice je určen všem pokročilejším účastníkům, kteří úspěšně prodělali minimálně náš kurz L1 pistole, všem kteří se rozhodli pokračovat ve svém zdokonalování v ovládání krátké kulové zbraně v kombinaci s brokovnicí. Dále je tento kurz vhodný pro všechny, kteří již nějaký základní brokovnicový, ale i pistolový kurz v minulosti prodělali a hledají pokročilejší formu výcviku. Jelikož v kurzu L4 brokovnice je skloubeno ovládání brokovnice s častým přechodem na krátkou kulovou zbraň, je od účastníků vyžadováno vynikající zvládnutí technik z kurzu L1 pistole.

V průběhu celého kurz je vyžadována středně těžká forma fyzické zátěže (budou zde např. situace se střelbou bez sluchátek, zvedání břemen, odnos břemen/kolegy, kliky atp.).
Před registrací se poraďte se svým ošetřujícím lékařem!

Cena kurzu je 1.000 Kč/osoba (v ceně je pronájem střelnice, poplatek správci střelnice, pronájem hardoxových torzo terčů, pronájem střeleckých zábran atp.).

V čase od 09-18 hodin, na venkovní střelnici u Velké Bíteše.
S sebou
brokovnici (samonabíjecí nebo opakovací), min. 200 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici. Pouze náboje s jednotnou střelou (takzvaný SLUG). Popruh na zbraň, ideálně dvoubodový, lze použít i jednobodový.
Dále si vemte
krátkou kulovou zbraň, min. 150 ks nábojů schválených ke střelbě na venkovní střelnici. Pouzdro na zbraň, ideálně stehenní nebo podle vlastního ustrojení, tak, aby bylo možno tasit sekundární zbraň, sumku na zásobník a min. 2 zásobníky. Pevnou obuv, dlouhé taktické nebo civilní kalhoty, střelecké ochranné brýle, sluchátka nebo špunty. Jídlo a pití, doporučujeme si vzít náhradní oblečení.

Certifikát zasíláme pouze na požádání a to pouze po úspěšném absolvování kurzu. Nezapomeňte, že není důležitý cár papíru, který vysí u vás "hrdě" na zdi, ale to co jste se opravdu naučili!

Krátký průřez obsahu kurzu L4 brokovnice
-základní ovládání zbraně

-střelba z pozic sed, leh, klek atp.

-taktické dobíjení zbraně v pohybu i v krytu

-taktické dobíjení zbraně v krytu
-vynucené přebití s transitem na sekundární zbraň

-záměna střeliva pro “přesnější“ střelbu

-odstrky a údery pažbou proti nepříteli
-střelba za pohybu s transitem na sekundární zbraň
-střelba za překážkou, vstup do budovy a zásady krájení
-střelba a ovládání zbraně jednou rukou
...a mnohem více